o-firmieo-nas
O NAS
PARTNERZY
PRACA
KONTAKT
11

Początki firmy Rojax sięgają pierwszej połowy lat dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku, kiedy to z dniem 1 września 1990 roku do życia zostało powołane Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Rojax" z siedzibą w Rzeszowie. Było skromnie - małe, wynajmowane biuro, z przylegającym magazynem i sklepem, jednak już po 4 latach działalności firma przeniosła się do własnej, komfortowej siedziby przy ulicy Lubelskiej 50 w Rzeszowie, w której mieści się do dnia dzisiejszego.

 

W II połowie lat dziewięćdziesiątych nastąpił gwałtowny rozwój przedsiębiorstwa. Zasięg i skala sprzedaży zwielokrotniła się wraz z rozrostem własnej sieci sprzedaży. Powstało wiele nowych sklepów w największych miastach Podkarpacia: Rzeszowie, Przemyślu, Krośnie, Stalowej Woli, Tarnobrzegu, Mielcu, Jarosławiu, Jaśle oraz w Lublinie. W 1996 roku firma zakupiła nowoczesną linię do produkcji kół rowerowych o wydajności 250 tys. kół rocznie i tym samym stała się liczącym producentem kół w Polsce. W 2002 roku wprowadzono do oferty sprzęt rehabilitacyjny, sportowo-turystyczny oraz narciarski. 

 

1 czerwca 2011 roku firma Rojax otwiera salon motocyklowy. Autoryzowany salon Kawasaki wraz z specjalistycznym serwisiem. 8 marca 2013 roku do oferty salonu wchodzą motocykle Honda wraz z szerokim asortymentem akcesoriów i części.

 

Sprzedaż rowerów była, jest i pozostanie główną dziedziną działalności firmy Rojax, zaś pozycja lidera w sprzedaży rowerów na rynku Polski południowo-wschodniej obliguje do rzetelności i wiarygodności kupieckiej. Jeśli chcesz się o tym przekonać - dołącz do nas! 

PROFESJONALNE STOJAKI I WIESZAKI ROWEROWE

PROFESJONALNE STOJAKI I WIESZAKI ROWEROWE

Odwiedź nasze sklepy

Odwiedź nasze sklepy

Szczegóły, dotyczące lokalizacji oraz godzin otwarcia, znajdziesz w dziale "sieć sklepów" - zapraszamy!

Informujemy, że nasz sklep w Rzeszowie zapewnia profesjonalna OBSŁUGĘ OSÓB GŁUCHONIEMYCH.

Informujemy, że nasz sklep w Rzeszowie zapewnia profesjonalna OBSŁUGĘ OSÓB GŁUCHONIEMYCH.

ROJAX

Copyright © 2011 - ROJAX.
Wszelkie prawa zastrzeżone.

4S NOWE MEDIA